Nowe zadanie - nowe wyzwanie scrapowe ale nie takie o jakim myślicie.
Przez kilka miesięcy będę zastępowała Kasię Udalską w zespole projektowym Lemoncraft.
Kasia spodziewa się dziecka i planuje kilkumiesięczny urlop. Przez ten czas kooordynatorem zespołu będę Ja. :)
Bardzo lubię produkty Lemoncraft i często wykorzystuje je w swoich pracach (zwłaszcza badziki- buttony).
Mam na imię Iza. Od kilku lat wciąga mnie coraz bardziej scrapbooking, wciąga i wciąga. Inne robótki też praktykuję dlatego znajdziesz tutaj przekrój mojej wytwórczości.
wtorek, 3 maja 2016
niedziela, 1 maja 2016
Kartka bardzo wiosenna
Kartka wykonana w bardzo wiosennych kolorach - żółty, różowy i zielony z dodatkiem czarnych akcentów :)
Poniżej na zdjęciach kilka szczegółów : dwa rodzaje zielonych mikrokulek,
cekiny,
pomponiki, pączki.
Zgłaszam na wyzwanie kwiaty na tekturkowym tle w "Świecie Stempli"
Poniżej na zdjęciach kilka szczegółów : dwa rodzaje zielonych mikrokulek,
cekiny,
pomponiki, pączki.
poniedziałek, 25 kwietnia 2016
Są takie kartki...
Są takie kartki, które zawierają w sobie to coś. Kartka PeniniArt jest znów przedmiotem mojej inspiracji.
Zgłaszam ją na wyzwanie w Towarzystwie Dobrej Zabawy.
Do wykonania kartki użyłam papierów Lemoncraft, badzik (button), kwiatki i tiul z brokatem.
sobota, 23 kwietnia 2016
Candy w Lemoncraft
Moja ulubiona firma przygotowała kolejną nową kolekcję. "Codziennie wiosna" (Everyday Spring) jest bardzo energetyczna i przyciągająca (pociągająca też :)) Zobaczcie sami.

piątek, 22 kwietnia 2016
Kartka komunijna
Kartka komunijna dla chłopca. Bardzo spodobała mi się ten niebieski kolor.
Zgłaszam ją na wyzwanie:
- Papier Passion - Dowolna praca komunijna
Zgłaszam ją na wyzwanie:
- Papier Passion - Dowolna praca komunijna
- Misz Masz Papierowy - wyzwanie 2 - Komunia z tekturką
wtorek, 19 kwietnia 2016
Juz na Dzien Matki
Zbliża się Dzień Matki, z tej okazji przygotowałam kartkę, inspirowaną pracą PeniniArt.
Kartka w ciepłych barwach z użyciem papierów Lemoncraft i kwiatkami w kolorze koralowym i zielonym.
Na kartce umieściłam button (badzik), tiul z brokatem, biały sznurek.
Zgłaszam ją na wyzwanie w Towarzystwie Dobrej Zabawy.
czwartek, 14 kwietnia 2016
Kolejny lift kartki
Moja interpretacja w kolejnych wiosennych barwach.
Do wyboru jest 6 kartek - ja wybrałam drugą.
Zgłaszam na wyzwanie w Przydasie Pasjonaty - wyzwanie nr 5 : "Wielkie Liftowanie".
Do wyboru jest 6 kartek - ja wybrałam drugą.

wtorek, 12 kwietnia 2016
Zaproszenia na Jubileusz
Zaproszenia na Jubileusz (nie ważne, który ale dla małżeństwa z pięknym stażem małżeńskim).
Zaproszenia dostojne, w niebieskiej tonacji.
Stempel tortu został miejscami pokolorowany i przyprószony brokatem.
Zgłaszam je na wyzwania:
- wyzwanie w Od A do Z - nr 7 Zaproszenie
- wyzwanie w Tworze w jednym kolorze - nr 4: Niebieski
sobota, 9 kwietnia 2016
Lift nr 2
Jak już zrobiłam jedną kartkę to zachciało mi się zrobić kolejną tym razem w wiosennych barwach.
Soczysta zieleń , żółty i róż o rzadko spotykanym odcieniu to kolory jak dla mnie wiosenne.
Kartka zrobiona jako lift kartki Klaudii w wyzwaniu ogłoszonym przez Towarzystwo Dobrej Zabawy.
Soczysta zieleń , żółty i róż o rzadko spotykanym odcieniu to kolory jak dla mnie wiosenne.
Kartka zrobiona jako lift kartki Klaudii w wyzwaniu ogłoszonym przez Towarzystwo Dobrej Zabawy.
wtorek, 29 marca 2016
Najulubieńsza kolekcja.
To już ostatnia praca z tejże kolekcji - dla przypomnienia Pink Paislee "Bella Rouge". Album dla dziewczynki z miejscami na zdjęcia.
Są motylki i coś błyszczącego.
Chorągiewki (proporczyki czy też innej nazwy) też lubię.
Są motylki i coś błyszczącego.
Chorągiewki (proporczyki czy też innej nazwy) też lubię.
Subskrybuj:
Posty (Atom)






