sobota, 7 maja 2011

Moje Litlle Green'y zobaczy świat

Wszyscy odwiedzający mojego "starego" bloga zapewne widzieli moje wyszyte Little Green'y. Wyszywałam je dla mojej starszej córki Oliwii. Wyszyłam wszystkie cztery stworki.

Tak prezentują się już w ramkach.Moja córka uznała, że najładniejszy obrazek przedstawia śpiącego Little Green'a w koszyku.


Pewnego dnia przy pomocy mojego "osobistego tłumacza" odważyłam się napisać do wydawnictwa, które publikowało wzory z Little Green'em. Diane z Cross Stitch Crazy odpisała mi po kilku dniach, że chętnie opublikują moje prace. Moje stworki będą mogli oglądać inni - prawie na całym świecie (ci którzy zobaczą lub kupią gazetkę w najbliższej przyszłości). Dokładnej daty publikacji nie znam. Diane poinformowała mnie, że w przyszłości nie planują kolejnych wzorów Little Green'ów. Szkoda bo marzył mi się kalendarz ze stworkami, taki w stylu kota Nelsona, który może na otarcie łez wyszyję. Czekam na publikację z niecierpliwością.


7 komentarzy:

 1. Rozumiem, że jak publikacja się pojawi, to się pohwalicz :P
  Zielone stworki są bosskie!!!
  :*

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetna sprawa!!! Gratulacje!!!! =)


  O.
  http://scrap-heaps.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. wow...Gorgeous!!! How nicely she has made this one... This is awesome work. I'm very interested to learn this one. Thanks for this great post.

  OdpowiedzUsuń
 4. Pewnie, że pamiętamy Twoje stworki. W ramkach są jeszcze śliczniejsze :).

  Gratuluję przyszłej publikacji :).

  OdpowiedzUsuń
 5. Twoje krzyżykowe obrazki są urocze :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję tym, którzy zostawili po sobie tutaj swój ślad - miło jest wiedzieć, że nie pisze się w eter :)

Proszę uszanuj moją prośbę - jeżeli chcesz skopiować i/lub udostępnić moje zdjęcia lub treść nie zapominaj o prawach autorskich.