poniedziałek, 19 listopada 2012

Żeby nie zwariować.

Nie będę pisać dużo co się u nas dzieje bo jest prawie bez zmian. Aby umysł funkcjonował jako tako - czytaj aby człowiek nie zwariował - wymyślamy nadal różne prace. Pieczemy rogaliki (nie tylko z okazji św. Marcina) robimy ozdoby świąteczne - łańcuch . Mnie chyba też odbija bo pomimo psychicznego zmęczenia mój umysł chce tworzyć. Moje myśli błądzą już wokół świąt. Znalazłam ciekawą formę kartki i przystąpiłam do dzieła. Pierwsze kroki poczyniłam na brudno i stwierdziłam, że podołam. Papiery zakupione jakiś czas temu od razu przyszły mi na myśl aby je w końcu użyć - magazynowanie do czegoś się w końcu przydaje. Przygotowałam bazę do kartki, potem drugą i trzecią.
Pierwsza kartka w nietypowych kolorach ale za to w świątecznym nastroju.
Kartka w kształcie gwiazdki.


Druga kartka z użyciem moich ostatnio ulubionych papierów.
Kiepski ze mnie fotograf ale próbowałam zrobić z boku zdjęcie.

a trzecia w tradycyjnych świątecznych kolorach.


Pasuje ona wymogami do wyzwania ogłoszonego przez scrapek.pl.  Zgłaszam ją zatem na wyzwanie. Mam jeszcze trzy bazy - papiery wyselekcjonowane. Teraz tylko by chęci pozostały na ich dokończenie.
Gwiazda jako forma świąteczna siedzi mi w głowie  i może jeszcze z jej udziałem coś zrobię.

6 komentarzy:

 1. fantastyczne ! one się rozkładają ! pięknie Ci to wyszło.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nieamowite, bardzo mi sie podobaja :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nasza gwiazdka powędrowała na szkolny konkurs i być może zostanie wysłana wraz życzeniami do dzieci z zaprzyjaźnionych szkół za granicą :) :)

  OdpowiedzUsuń
 4. śliczne i bardzo pomysłowe-jeszcze takich nie widziałam :)) Dziękuję za udział w wyzwaniu Scrapek.pl-Basia DT Scrapek.pl

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję tym, którzy zostawili po sobie tutaj swój ślad - miło jest wiedzieć, że nie pisze się w eter :)

Proszę uszanuj moją prośbę - jeżeli chcesz skopiować i/lub udostępnić moje zdjęcia lub treść nie zapominaj o prawach autorskich.