piątek, 11 listopada 2016

Patriotyczny wianek?

Dziś w  dzień Święta Niepodległości na naszych domach zostały wywieszone flagi.
Ja dodatkowo zrobiłam wianek w narodowych barwach biało-czerwony z dodatkiem koloru siwego.
Pewnie zdziwicie dlaczego dodałam jeszcze siwy kolor już wyjaśniam- otóż mój dom jest w barwach biało-czerwono-siwych. Wianek zatem jest nie tylko dekoracją z okazji Święta ale też dekoracją drzwi. 


 Materiały zbierałam do niego już jakiś czas bowiem nie łatwo było mi znaleźć kwiaty w kolorze siwym (w naturze raczej nie występują). Jako pierwsze zakupiłam siwe róże, które okazały się być za wysokimi do mojego wianka.
 Długo myślałam co z nimi zrobić i pierwsza myśl okazała się najlepsza -rozebrać jedną różę i zobaczyć czy uda mi się zrobić nowy (inny) kwiatek.
 I faktycznie wyszedł w miarę płaski duży kwiatek (nawet dwa), które wraz z innymi zebranymi kwiatkami i listkami postanowiłam wykorzystać do wianka.
Zdjęcia poniższe zrobiłam podczas klejenia wianka - widać czerwone i siwe hortensje oraz czerwony oset.
 Wstępnie wianek wyglądał tak jak na zdjęciu poniżej ale znalazłam jeszcze w moich zasobach świątecznych srebrne dodatki i dołożyłam je.
 Ostatecznie wianek wyglądał tak:
Bardzo mi się wianek spodobał. Mam nadzieję że i Wy lubicie wianki.
Życzę udanego Dnia Niepodległości.

3 komentarze:

  1. Lubię wianki, Izo, a Twój na prawdę podoba mi się, szczególnie właśnie owe połączenie kolorów. Na prawdę piękny wianek :) Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  2. Iza fantastyczny wianek, idealne kolorki do Twojego domu wow

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję tym, którzy zostawili po sobie tutaj swój ślad - miło jest wiedzieć, że nie pisze się w eter :)

Proszę uszanuj moją prośbę - jeżeli chcesz skopiować i/lub udostępnić moje zdjęcia lub treść nie zapominaj o prawach autorskich.