środa, 8 listopada 2017

Wianek świąteczny - warsztaty z Ewą Constancją.

To była spontaniczna akcja- jest akcja jest reakcja.
 Kiedy przeczytałam informację o organizowanym kursie z Ewą Constancją w Bydgoszczy bardzo chciałam w nich uczestniczyć. 
Podczas kursu uczestnicy mieli wykonać "Kompozycja z wianuszkiem i świecą - jemioła i ciemierniki od podstaw" oraz ostrokrzew.
Bardzo lubię wszelkie robótki. Lubię poznawać nowe techniki, próbować swoich umiejętności w innych dziedzinach róbótkowania.
Ostatnim trendem który, opanował świat robótek ręcznych jest foamiran -jest to rodzaj pianki którą można formować.
Jest to też coś czego jeszcze nie robiłam ale widziałam u wielu tworzących dziewczyn na blogach i FB. Głównym nurtem są kwiaty ale i inne rzeczy można z tej pianki wykonać.
Na warsztatowym stole czekał na nas zestaw z którego miałyśmy stworzyć ciemierniki.
Każda z nas miała możliwość wyboru koloru w jakim te kwiaty stworzy. Zdecydowałam iż mój ciemiernik będzie z fioletowym odcieniem.
Czas szybko minął i 5 godzin nie starczyło by ukończyć prace. Dokończyłam wianek w domu i dodałam kilka swoich dodatków a że lubię błyskotki musiałam dodać coś co będzie skrzyć lub błyszczeć. Powstał więc taki oto wianek:
Dzięki tej pracy zapadła decyzją iż święta i ozdoby bożonarodzeniowe w naszym domu w tym roku będą w odcieniach fioletu.
 Poniżej zdjęcia na których widać szczegóły. Dodam tylko iż oprócz brzoskwiniowych pręcików i białych kuleczek do jemioły każdy element kwiatka został wykonany ręcznie. 


Bardzo jestem zadowolona z warsztatów. Były to niesamowicie odprężająco-twórcze godziny. 
Pani Ewa prowadziła zajęcia bardzo profesjonalnie - polecam spotkania z nią i skorzystanie z jej wiedzy i doświadczenia.
Pozdrawiam Iza.

5 komentarzy:

Dziękuję tym, którzy zostawili po sobie tutaj swój ślad - miło jest wiedzieć, że nie pisze się w eter :)

Proszę uszanuj moją prośbę - jeżeli chcesz skopiować i/lub udostępnić moje zdjęcia lub treść nie zapominaj o prawach autorskich.