wtorek, 29 maja 2012

1.Uwsteczniam się? 2.Pomocy !!! 3. Znów Candy :))) 4.Bydgoscy Uscrapowani. 5. Podziękowanie.

Kilka spraw na dziś się zebrało.

1.Biografia Larssona przeczytana. Książka o Wampirku pochłonięta w ciągu dwóch wieczorów - przyznam się, że chętnie poczytałabym dalsze części - przygody Wampirka. Została do przeczytania książka o Annie Frank ale w międzyczasie kupiłam okazjonalnie (za 10 zł) znów według mnie super książeczkę. Rozpoczęłam jej czytanie i  pierwsza moja opinia o niej: jest to książka dla dzieci starszych niż moja Oliwka i że gdzieś podobna akcja z miniaturyzacją i podróżą po ludzkim ciele była już wykorzystana. Pamiętacie film - I kto to mówi I. Wspomniany element tam wystąpił reszta się różni. Książka może zainteresować dzieci, które wykazują zainteresowanie medycyną - wyjaśnione są w niej różne terminy medyczne oraz wyróżnione porady Babuni z ziołowej apteczki na różne dolegliwości.


2. Moja prośba o pomoc związana jest z prowadzeniem bloga. Większość robótkujących dziewczyn posiada w blogspocie bloga. Mam go i ja ale od jakiegoś czasu problemy. Może uda się Wam mi pomóc - bo prośby na forum blogspota na nic się zdały. Chciałam zrobić galerię moich wyszywanych prac by prace z mojego dawnego bloga były widziane. Zainstalowałam odpowiedni gadżet - dołączyłam specjalnie utworzony album w picassa i ... zapisałam wszystko w szablonach. Na podglądzie wszystkie prace widać natomiast wyświetlając bloga nie widać tego nowego gadżetu - powinien być w lewym pasku na jako ostatni gadżet. Drugi problem pojawił się jakiś czas temu i jest już trochę denerwujący. Jest to problem związany z moim blogiem gdyż za każdym razem jak wchodzę na blog (z różnych komputerów) zawsze jest to samo - wyświetla się komunikat - „Page d'administration protégée” a dokładnie.
Witryna http://www.defilenidees.com prosi o podanie nazwy użytkownika i hasła. Komunikat witryny: „Page d'administration protégée” Poniżej są miejsca w których podać trzeba użytkownika i hasło oraz Ok i anuluj. Po naciśnięciu anuluj okienko znika. Pomocy co ja "naszmąciłam"?

3.  Przeglądając blogi zobaczyłam przepiękny mebel. Tak śliczny, że już oczami wyobraźni widzę ją jak stoi w moim domu. W dodatku ta garderobo-toaletka jest do wygrania w Candy.

 Kliknijcie na link, który przeniesie Was na stronę Candy.

4. Zebrała się grupa osób, które mają ochotę scrapować w Bydgoszczy. Jestem ciekawa co będziemy robić.

5. Dziękuję w imieniu Oliwki i moim za pamięć i życzenia przesyłane z okazji przyjęcia Pierwszej Komunii Świętej. Jest nam bardzo miło otrzymywać dowody pamięci i sympatii. Ja w dziedzinie komunii mam jeszcze jeden projekt ale jak uda mi się go wykonać to się pochwalę niezwłocznie.

1 komentarz:

 1. Mnóstwo z nas wykonuje w wolnych chwilach piękne rzeczy. Nasze mieszkania ozdabiane są rękodziełem, nasi przyjaciele dostają piękne prezenty.


  Jeśli mamy więcej wolnego czasu prowadzimy blogi lub swoje strony w internecie aby pochwalić się cudeńkami, które wyszły spod naszych rąk.


  Dlaczego więc nie mielibyśmy pokazywać ich razem w jednym serwsie?


  Do tego właśnie powołałam Mieszczanka.pl


  To tutaj przenikają się najróżniejsze dyscypliny rękodzieła, stąd możemy czerpać inspiracje, tutaj możemy poczytać co mamy do powiedzenia na wiele tematów i zwyczajnie poplotkować "o niczym" na FORUM.


  Kto może do nas dołączyć?


  *Każdy, kto cokolwiek tworzy, bo ten serwis to miejsce dla ludzi kreatywnych.


  *Każdy, komu podoba się rękodzieło a nie zdecydował jeszcze, że sam zacznie je wykonywać.


  Wystarczy mail ze zgłoszeniem, 5 zdjęć swoich prac oraz oświadczenie w mailu, że prace i projekty są własnością zgłaszającego i zgadza się on na publikację ich na Mieszczanka.pl


  Tutaj szczególnie szanujemy prawa autorskie. Nie ma reklam, nie ma opłat, nie ma zobowiązań i klikania w banery.


  Istniejemy około pół roku a mamy ponad 200 000 odwiedzin i ponad 500 zarejestrowanych Mieszczanek! Dziękujemy!!!


  Zachęcam do wspólnych podróży w świat naszej wyobraźni :)


  Na stronie głównej losowo pojawiają się galerie naszych Artystek (przy każdym odświeżeniu strony nowa)


  -reszta dzieł w zakładce MAGAZYN SZTUK  www.mieszczanka.pl
  Miłego pobytu :*

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję tym, którzy zostawili po sobie tutaj swój ślad - miło jest wiedzieć, że nie pisze się w eter :)

Proszę uszanuj moją prośbę - jeżeli chcesz skopiować i/lub udostępnić moje zdjęcia lub treść nie zapominaj o prawach autorskich.