czwartek, 28 marca 2013

Tym razem wiosennie bardzo kolorowo.

Bardzo kolorowo zrobiło się u mnie w domu.
Wiosny mi się chce. Aby umilić sobie otoczenie zrobiłam rzeczy bardzo kolorowe.
Kartka świąteczna to pierwszy pomysł.

To jedna z pierwszych kartek - po nich dołożyłam mały szczegół.
 Kolorowe kartki Świąteczne tak mi się spodobały, że postanowiłam poeksperymentować. Zrobiłam ich kilka, z różnych papierów.
Zdjęcie z prac "hurtowych".
Do zrobienia tych kartek użyłam rożnych papierów - najbardziej spodobały mi się ILS - Meadow sorbet - to też już "stara kolekcja" - odkryta przeze mnie na nowo.

Ten mały szczegół który wydaje mi się , że zmienił wygląd kartki na korzystniejszy to tylko przeszycia wkoło.

Kartki to za mało - większość wysłałam rodzince. W domu musi też być kolorowo. Myślałam i myślałam aż wpadłam na pomysł. Postanowiłam zrobić kolorowe wiszące jajeczka -jakiś kolorowy materiał chyba mam. Obecnie większość ozdabianych  jajek to styropianowe lub plastikowe formy gotowe do ozdabiania. Ja postanowiłam uszyć je sobie z materiału.


Do ich wykonania użyłam kiedyś kupionego materiału w Ikei, wstążkę do kartek też (2005 i 2007 rok).  Potwierdza się zasada, że pewne rzeczy muszą poleżeć by można było by je wykorzystać. Poniżej zbliżenia jajek.


 Jajka zgłaszam na wyzwanie Dea-Art  "Ko ,ko jajko spoko".
Jajek zrobiłam dużo więcej z rożnych materiałów i kolorów.  W tym roku ozdobią też inne domy. Może w przyszłym roku zrobię ich więcej.

2 komentarze:

  1. Pomysł na karteczki świetny z przeszyciami lepiej wyglądają, a jajeczka jakie kolorowe i nietłukące, dziękuję za dołączenie do wyzwania DeaArt

    OdpowiedzUsuń
  2. Świetne prace:)
    Bardzo ładne jajeczka:)
    Dziękuję za udział w zabawie DeaArt:)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję tym, którzy zostawili po sobie tutaj swój ślad - miło jest wiedzieć, że nie pisze się w eter :)

Proszę uszanuj moją prośbę - jeżeli chcesz skopiować i/lub udostępnić moje zdjęcia lub treść nie zapominaj o prawach autorskich.