środa, 2 listopada 2011

Mój słownik domkowy i Świąteczny SAL.

W poniedziałek dotarła do mnie wyczekiwana przesyłka. Mam kompletny już Słownik Domkowy. Dziś pokaże Wam to co wyszyły dla mnie dziewczyny choć jest jeszcze nie wyprany i niewyprasowany.

Tak się spieszyłam z wyszyciem mojej części słownika, że nie wyszyłam swojego nicka (choć wyszywałam moje inicjały Iza N-P - tak jak zazwyczaj się podpisuję). Musze to nadrobić przed wypraniem haftu. Zrobiłam również zdjęcie tej zwykle nie widocznej strony haftu czyli tyłu.
Poczytałam też zapiski, które poczyniły dziewczyny w moim zeszycie przygotowanym do tej zabawy. Znalazłam w nim m.in. widokówki.

Chciałabym podziękować Wszystkim za udział w zabawie. Mamuśce za zorganizowanie RR i że pomimo "przeszkód na które nie miała wpływu" dalej kontynuuje zabawę. Jestem bardzo zadowolona, że mam już pierwszy obrazek, który zawiśnie w domu który będziemy chyba jednak budować. Taka zabawa to świetny pomysł by mieć obrazek stworzony przez kilka osób. Z moich wyliczeń wynika, że będę wyszywać jeszcze jeden domek (nr 7). Swoje podsumowanie zabawy zrobię po wyszyciu właśnie tego domku.

Wyszywam sobie w wolnych chwilach SAL-owy domek. Pokażę Wam dwa zdjęcia z wyszywania kolejnych etapów.
 
Niektóre dziewczyny "zazdroszczą" postępów wyszywaniu tego obrazka. Nie mają czego. Mi już zdarzyło się kilka razy próć i teraz uwaga znalazłam kolejne błędy. Poniżej zamieszczam zdjęcie wzoru na którym zaznaczone są miejsca (zielone kółka) na które należy zwrócić uwagę.

4 komentarze:

 1. wydaje mi się że te błędy które zaznaczyłaś na godzinach: 3, 6, 9 i 12 nie są błędami bo są takie same. Tak samo ułożone w każdym tym kwiatku. Ale i tak sama je zmieniłam ;-) hehe, tak jak mi odpowiadało ;-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Sal piękny a gdy wyszywa się jednym kolorem nie trudno o pomyłki.Dla mnie są one nie widoczne.Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. Pięknie idzie ten SAL, a pomyłki mogą sie zdarzyć, ale jeśli są naprawione to nie mają znaczenia!

  OdpowiedzUsuń
 4. Szybko Ci to idzie...mimo tego,że są pomyłki w schemacie :)
  A domki są wspaniałe...jak je oprawisz ,to będzie piękna ozdoba na nowe mieszkanko :)
  Uściski Izunia:)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję tym, którzy zostawili po sobie tutaj swój ślad - miło jest wiedzieć, że nie pisze się w eter :)

Proszę uszanuj moją prośbę - jeżeli chcesz skopiować i/lub udostępnić moje zdjęcia lub treść nie zapominaj o prawach autorskich.