piątek, 4 listopada 2011

Szuflady zecerskie - cz. VIII - Coś dla scraperek.

Scraperki też mogą wykorzystać szuflady zecerskie. Jednym z zastosowań może byc po prostu pólka na przechowywanie scrapowych rzeczy np. stempli.

Ponieważ przegródki w szufladach są różnej wielkości można je też wykorzystać na przechowywanie scrapek (tak sobie pomyślałam).  Tylko wtedy z szuflad (kilka) można zrobić komodę (szafkę, mebel) i w ten sposób szuflada znów używana była by zgodnie z "pierwotnym przeznaczeniem". Oczywiście taki mebel byłby duży i ciężki ale kto wie może ktoś takowy sobie zafunduje. Może zaprojektuje mebel z kilkoma szufladami - przecież wystarczy ich mieć kilka a i półka w szafce by się przydała.

Poniżej zdjęcia szuflad, na którym widać że maczała w nim swoje rączki scraperka.


Scraperki wykonują pudełka z przegródkami i je ozdabiają. Fachowo w scrapbookingu taka forma nazywa się shadow box. Klikając tutaj zobaczycie przykłady shadowbox'ów.

Scrapujące polskie dziewczyny tez mają na swoim koncie shadow boxy'y. Zapraszam do oglądania prac:
- Ania "Brises" - zrobiła dwa pudełka - tu zobaczycie jedno z nich i  Marynarskie. Jestem ciekawa jak Ania wykona zakupioną niedawno półeczkę (napisała mi w komentarzu, że stała się posiadaczką półeczki za przystępną cenę).
- w blogu sklepu Craft4You - Cyrkowy,
- Tusia - ozdobiła pudełko Configurations Tima Holtza,
- Viva - zrobiła pudełko na wyzwanie - tematyka "energetyczna",
- Kolejne 'holtz'owe" pudełko - blog sklepu "Na strychu".

2 komentarze:

Dziękuję tym, którzy zostawili po sobie tutaj swój ślad - miło jest wiedzieć, że nie pisze się w eter :)

Proszę uszanuj moją prośbę - jeżeli chcesz skopiować i/lub udostępnić moje zdjęcia lub treść nie zapominaj o prawach autorskich.