poniedziałek, 27 czerwca 2011

Moja pierwsza kopertówka

W srcapbookingu kopertówka to ozdobna koperta. Robi się ją z jednej kartki papieru i ozdabia rzeczami zgodnie z przeznaczeniem. Dla mnie okazja do zrobienia takiej kartki pojawiła się w czerwcu. Z okazji okrągłych urodzin mojego brata (brat wie, że tym obok haftowania zajmuje się od jakiegoś czasu kartkami). Pierwotnie kartka miała być zrobiona z charakterem czyli pod zainteresowania jubilata. Szukałam dodatków, przeglądałam blogi i jakoś nie miałam koncepcji. Aż do wieczora poprzedzającego urodzinowa imprezkę. Wpadłam na pomysł by zrobić męską kopertówkę. Papier i dodatki wybrałam bardzo szybko. Rozpoczęłam składanie kartki by zobaczyć czy umiem i ja ją zrobić i jak będzie wyglądać. Wyszło ładnie a że papier jest dwustronny wersje kartki mogły być dwie. Szybko wzięłam jeszcze dwie inne kartki (z których mogę zrobić kopertówki na inne okazje) i poskładałam je. Uwieczniłam dla Was złożone kartki abyście wiedziały jaki miałam dylemat (każde złożenie wygląda dobrze).   


Ok - kartka w głowie jest już ułożona ale może by coś jeszcze zrobić ? Pudełko by się przydało i coś w jego środku - główny prezent dojedzie z opóźnieniem. Decyzja zapadła - zrobię coś słodkiego. Mąż został wydelegowany z kartką na zakupy do sklepu i do 1 w nocy powstało pudełko z zawartością. Na jego wierzchu umieściłam słowa "Słodkiego miłego życia" (Kombi to ulubiony zespół jubilata a i w życiu rożnie bywa). Oto efekt mojej wieczorowo-nocnej pracy (dobrze, że tylko do 1-wszej nad tym siedziałam).1 komentarz:

Dziękuję tym, którzy zostawili po sobie tutaj swój ślad - miło jest wiedzieć, że nie pisze się w eter :)

Proszę uszanuj moją prośbę - jeżeli chcesz skopiować i/lub udostępnić moje zdjęcia lub treść nie zapominaj o prawach autorskich.